תנאי הקבלה בתחומי הכלכלה ומנהל העסקים

תנאי הקבלה בתחומי הכלכלה ומנהל העסקים

אחד ממסלולי הלימודים הפופולאריים כיום ללימודים גבוהים, הוא כלכלה בשילוב עם ניהול או מנהל עסקים. מסלול זה מיועד על מנת ליצור אנשי מקצוע חושבים, היודעים לנהל ארגונים ועסקים הן בתחום הכלכלי פיננסי, והן בתחום ניהול כוח האדם על מנת ליצור ארגון פורה ומועיל, המייצר תפוקה גבוהה בקצב העומד בסטנדרטים ארציים ועולמיים.

 

תנאי קבלה ללימודי כלכלה ומנהל עסקים משתנים לרוב בין מוסדות הלימודים, חלקם מחייבים מעבר בחינות כלשהן, כמו פסיכומטרי למשל, חלקם מציבים תנאי קבלה ללימודי כלכלה ומקבלים באופן אוטומטי את המועמד שעבר ללימודי מנהל עסקים, ולחלקם למסלול לימודי כלכלה תנאי קבלה שאינם מזכים קבלה אוטומטית ללימודי מנהל עסקים.

במכללה האקדמית רמת גן, למסלול לימודי כלכלה ומנהל עסקים תנאי קבלה נוחים, הנותנים הזדמנות למגוון מועמדים לנסות את יכולותיהם בתחום, ואינם מחייבים בחינה פסיכומטרית. יוכלו להגיש את מועמדותם מתעניינים אשר, זכאים לתעודת בגרות בממוצע מעל 80. בנוסף יצטרכו לעמוד ברף אנגלית ועברית מסוים, וכמובן צריכים להיות בעלי רמת 4 יחידות מתמטיקה בציון של 75. מועמדים שלא עומדים בתנאי זה יידרשו לעבור קורס השלמה במתמטיקה ולסיימו בציון של 80. במסלול לימודי כלכלה וניהול תנאי קבלה זהים.

קורס הכנה לבני 30+

בנוסף, מועמדים בני 30 או יותר שאינם זכאים לתעודת בגרות, ומעוניינים להתקבל ללימודים במסלול כלכלה ומנהל עסקים תנאי קבלה שונים במקצת מתנאי הקבלה למועמד רגיל. תנאים אלה מקלים עמם ועוזרים להם להשלים את החומר הנדרש על מנת לעמוד בסף הקבלה, על ידי השתתפות בקורס הכנה ייעודי עם מיטב המורים והמרצים, שבו ילמדו את החומר הנדרש, וירעננו את זיכרונם לאחר הזמן שעבר מאז לימודי התיכון שלהם. לאחר שיסיימו את הקורס, יקבלו מועמדים אלו תעודת סיום, כשציון מעל 80 יאפשר להם להגיש מועמדות לתכנית.
עולם הכלכלה ומנהל העסקים מעניין אתכם? מחפשים מסגרת לימודית מקצועית שתספק לכם את כל הכלים ואת הידע החשוב כדי שתוכלו להשתלב בתפקידים הקשורים לתחום זה בהמשך? אם כן, המכללה האקדמית רמת גן היא הכתובת המתאימה לכם. לסקירת מסלולי הלימוד השונים המוצעים במכללה לחצו כאן, ולקבלת פרטים נוספים בטלפון, התקשרו ל – 2455*

תנאי הקבלה בתחומי הכלכלה ומנהל העסקים

צור קשר

לקבלת מידע נוסף אנא מלא/י פרטיך

אולי יעניין אותך גם:

בוא/י נקבע פגישה! מלא/י את הפרטים ונתאם
בוא/י נקבע פגישה! מלא/י את הפרטים ונתאם