תואר ראשון בכלכלה ומנהל עסקים

לימודי תואר ראשון במנהל עסקים וכלכלה

היום הרבה אנשים שואפים להיות מנהלים, הם מחפשים  סטטוס וסיפוק אישי וגם כמובן משכורת טובה, כולם רוצים קריירה משגשגת ומספקת. אז איך מתחילים לעשות את הצעדים לקראת זה והופכים ביום מן הימים לסמנכ"לים, למנהלי שיווק ואף למנכ"לים? לימודי תואר ראשון במנהל עסקים וכלכלה היא בהחלט התשובה. אם כן, למה כדאי לי ללמוד תואר ראשון דו חוגי? מה היתרונות?

מנהל עסקים וכלכלה הינו תואר שמכשיר וחושף את הסטודנט למנעד של תפקידי ניהול וידע בתחום הכלכלה במשק העולמי. למקצוע יש מגוון של רבדים שכוללים את הפן התפעולי, השיווקי, הניהולי והפיננסי. יש היום דרישה גדולה לתפקידים שדורשים הכשרה במנהל עסקים וכלכלה, לכן הרבה מוסדות לימוד מלמדים תואר ראשון דו חוגי שמעניק הרבה יותר אפשרויות בשוק העבודה בימנו.

 

מה לומדים?                                                                                                                       

לימודי תואר ראשון במנהל עסקים וכלכלה מכילים ידע בתחומים רבים. חלק מהתחומים הם: משפטים, חשבונאות, מדעים, סטטיסטיקה, אקטואריה, מחשבים, משאבי אנוש, מדעי ההתנהגות פסיכולוגיה ועוד. המטרה בלימודי המקצועות השונים היא להעניק כלים תיאורטיים על ניהול עסקי וכלכלה בכל ההיבטים.  

מה עושים עם תואר בעסקים?                                                                                                                  

בסיום תואר ראשון בכלכלה ומנהל עסקים ניתן להשתלב בחברות רבות, לקבל הכשרה בתחום החברה ולהתחיל לנהל מחלקות רבות. מנהל עסקים וכלכלה הוא תחום מגוון וניתן להתמקצע בתחומים רבים. יש לו מנעד של אפשרויות העומדות בפני מי שסיים לימודי עסקים. רבים מבוגרי התחום מחליטים להתחיל את המקצוע כמנהלים בדרגות שונות, אנשי מכירות ושיווק, משרות ותפקידים בבנקים ובתי השקעות ועוד.  

מתלבטים בין לימודי כלכלה ולימודי מנהל עסקים במכללות? מה לגבי שילוב של שני העולמות יחד + שנתיים בלבד + שכר לימוד אטרקטיבי למתחילים בחודש אוקטובר 2019? אצלנו ב – מכללה האקדמית רמת גן תיהנו מכל העולמות ותוכלו להוציא תואר בשני תחומים בזמן קצר- תואר ראשון דו-חוגי בניהול ובכלכלה. מהרו להתקשר ושריינו את מקומכם כבר באוקטובר הקרוב.  

תואר ראשון בכלכלה ומנהל עסקים

צור קשר

לקבלת מידע נוסף אנא מלא/י פרטיך
בוא/י נקבע פגישה! מלא/י את הפרטים ונתאם
בוא/י נקבע פגישה! מלא/י את הפרטים ונתאם