הכירו את ד"ר ניר יעקובי

חזרה לדף כתבות

הכירו את ד"ר ניר יעקובי

ד"ר ניר יעקובי מהתוכנית לתואר ראשון דו-חוגי בכלכלה ובניהול באקדמית רמת גן, מספר כי מה שגרם לו לפנות ללימודי כלכלה, זה השילוב המרתק בין המתודולוגיה הכמותית עליה מבוססת הכלכלה לבין הניתוח הסוציולוגי והארגוני שגם הוא חלק בלתי נפרד ממנה. תפיסת העולם הרציונלית שלו התחברה היטב עם התכנים הנלמדים אך בד בבד הוא חווה בזמן הלימודים את החיבור ההדוק בין התיאוריות הכלכליות ליישומן בשטח. החיבור הזה הוא מה שהופך את הכלכלה לתחום מבוקש ומרתק ולכן השיעורים של ד"ר יעקובי מתובלים במגוון דוגמאות אקטואליות, הממחישות את הזיקה העמוקה בין התיאוריות הכלכליות להתנהלות הפרקטית של חברות, ארגונים ומדינות. הדוגמאות מאירות העיניים שמציג ד"ר יעקובי במהלך השיעורים הופכות את הקורס לאחד המסקרנים בתואר ומהוות חלק חשוב מלימודי התואר.

ד"ר יעקובי מרצה במכללה בקורסים בתוכנית לתואר ראשון דו-חוגי בכלכלה ובניהול ובתואר השני במנהל מערכות בריאות כשלפני כן לימד במוסדות מובחרים כגון אוניברסיטת תל אביב, מכללת הגליל המערבי, מכללת אשקלון ועוד. מעבר להיותו מרצה מוערך, הוא עוסק באופן שוטף בחיבור בין התיאוריה למעשי, בעשייה היומיומית שלו ובעבודתו כיועץ לחברות בנושא של סוגיות כלכליות, המחרה, חשבונאות ניהולית ומודלים כלכליים מורכבים.

עכשיו יותר מתמיד, לימודי כלכלה יכולים לסייע לכם לראות את התמונה הגדולה. בתקופה של טלטלות כלכליות בישראל ובשאר מדינות העולם, הנגרמות בהשפעת מגפת הקורונה, לימודי כלכלה יאפשרו לכם להתעמק בנושא ובהשראת ד"ר יעקובי ומרצים אחרים בתואר, לחבר בין החומר הנלמד לבין עשייה יומיומית פורה ופיתוח קריירה ענפה ומתגמלת ככלכלנים במוסדות רמי דרג והחברות המובילות במשק. הבנה עמוקה של התנהגות כלכלית ותיאוריות שונות בתחום תאפשר לכם לרכוש תפיסה אקדמית מדויקת שתתרום ליכולת שלכם להסיק מסקנות ולקבל החלטות, במהלך הקריירה שלכם בתחום ובחיים בכלל.

 

צור קשר

לקבלת מידע נוסף אנא מלא/י פרטיך
בוא/י נקבע פגישה! מלא/י את הפרטים ונתאם
בוא/י נקבע פגישה! מלא/י את הפרטים ונתאם