הכירו את הבוגרת אדלה סנטו ארגון

חזרה לדף כתבות

הכירו את הבוגרת אדלה סנטו ארגון

הכירו את אדלה סנטו ארגון, בוגרת המחזור הראשון של הקורס להכשרת יועצים עסקיים ביחידה ללימודי חוץ  של האקדמית רמת גן.

קצת עליך

שמי אדלה סנטו ארגון, חיפאית, בת 63, דוברת ספרדית, צרפתית ואנגלית. אקדמאית- לימודי בלשנות, מנהל תיירות. מנהלת משרדי נסיעות מגיל 29 והקמת משרד דיזנהאוז כרמל כשותפה מזה 25 שנה.

מדוע בחרת ללמוד את הקורס? 

חיפשתי עיסוק חדש, מאתגר, מעניין, תואם לגילי, יתכן לצד העיסוק בתיירות או שלא. מאמינה שבידיי הניסיון והידע לסייע וללוות עסקים כי חוויתי עסק במלוא העוצמה (צוות העובדים, סוגי לקוחות וספקים). רציתי לקבל ידע מקסימלי בקורס מקיף ורציני שגם קשור לגוף אקדמי.

במה לדעתך הלימודים בקורס תרמו לך?

הקורס מסדר את הידע והחוויה בשטח לאורך שנים למסגרת תיאורטית ומקנה ביטחון לצאת לדרך. הוא מחזק צדדים או חוליות פחות חזקות ומעניק כלים לאבחון וליווי עסקי.

ספרי על עבודת הסטאז' שלך במסגרת הקורס

אני סרקתי את מפעל חיי – דיזנהאוז כרמל, העסק נעצר בקורונה ונדרשו צעדים דרסטיים בכדי שלא יתרסק. כשותפה שפרשה מניהול ומוכרת ללקוחותיה הנבחרים, אני מנסה לחשוב על סירת הצלה  עליה יעלו מספר עובדים, כי אין עבודה לכולם. ועם זאת, התיירות לא תעלם ועם חזרתה לימים טובים, יצטרכו את הצוות המקצועי והיקר! דאגה ענקית להם ולעסק- כך כל משרדי הנסיעות.

מהו הטיפ שלך למי ששוקל ללמוד את התחום?

קורס טוב תלוי במי שמעביר אותו. המרצה חוה ניסנבוים מצוינת, נעימה ורצינית, מנוסה בשטח הייעוץ וביכולת העברת ידע לתלמידים בתחום הייעוץ, האבחון והליווי העסקי, עם כל חבילת ערוצי השיווק ואפיון המשאב האנושי. היא החזיקה אותנו מרותקים והעבירה חומרים רבים בסדר נבנה  למופת. גם המרצה רפי שניאור, סמנכ"ל הכספים של מכללת רמת גן, העביר שיעורים ממש טובים ומקיפים בתחום הכספים.

מהן התוכניות שלך לעתיד?

התוכניות שלי הן לעזור לעסקים קטנים, אולי לעולים חדשים – בכל זאת יש לי יתרון כדוברת ספרדית וצרפתית וכעולה ותיקה. זו מצווה וסיפוק רב לעזור להם להיקלט בארצנו הקשוחה. ואם לקוח מצלצל ורוצה לטוס? אני שם בשבילו. סוכן נסיעות זה מקצוע מרתק, מפעל חיי. למדתי בזמן הקורונה שצריך לעשות שינוי ולשלב ידע.

מעוניינים להצטרף למחזור הלימודים השני שייפתח בנובמבר הקרוב? כנסו לכל הפרטים>> https://certificate.iac.ac.il/

צור קשר

לקבלת מידע נוסף אנא מלא/י פרטיך
בוא/י נקבע פגישה! מלא/י את הפרטים ונתאם
בוא/י נקבע פגישה! מלא/י את הפרטים ונתאם