הכירו את הבוגרת דליה שני ברייר

חזרה לדף כתבות

הכירו את הבוגרת דליה שני ברייר

בוגרת המחזור הראשון של הקורס להכשרת יועצים עסקיים ביחידה ללימודי חוץ של האקדמית רמת גן.

קצת עליך

שמי, דליה שני ברייר, אני בת ,45 גרה בצפון. נשואה ואמא ל 3 בנות.

יש לי תואר שני במנהל עסקים ובעברי הרחוק יותר עבדתי בשוק ההון כמנהלת תיקי השקעות.

בשלב מסוים הבנתי שאני רוצה להיות עצמאית והקמתי עם שותף את חנות התינוקות "עגליס", שכיום היא כבר רשת. במשך 10 שנים בניתי וניהלתי את העסק באהבה גדולה ובמסירות, כמו לגדל ילד. מחנות קטנה הוא הלך וגדל עם השנים. התפקיד שלי התרכז בעיקר בקניינות, ניהול עובדים, ניהול פיננסי ותזרימי, קידום ובניית המותג ופרסום מבצעים. לאחר 10 שנים הגעתי למיצוי ומכרתי את חלקי בחברה.

כיום אני נהנית ללוות עסקים בראשית דרכם ולראות את הדרך שהם עושים משלב הרעיון ועד לעסק מרוויח.

מדוע בחרת ללמוד את הקורס?

חיפשתי מסגרת לימודית שתיתן לי את מה שהרגשתי שחסר לי – המבנה של תהליך הייעוץ העסקי. רציתי ללמוד איך בונים את התהליך, איך מתמודדים עם התנגדויות ומובילים את הלקוח למקום הכי נכון עבורו.

שוחחתי עם חווה ניסנבוים, מרצת הקורס והבנתי שהיא הכתובת הנכונה ביותר. היא באה מהצד המעשי של המקצוע, היא נותנת את הפרקטיקה ולא רק את התיאוריה.

במה לדעתך הלימודים בקורס תרמו לך?

קיבלתי מהקורס בדיוק את מה שחיפשתי. חווה מלמדת מתוך הניסיון הרב שיש לה, נותנת דוגמאות מהחיים ומלמדת פרקטיקה אמיתית.

ספרי על עבודת הסטאז' שלך במסגרת הקורס

החל מהמחצית השנייה של הקורס התחלנו לעבוד על פרוייקט הסטאז'. אני עשיתי את העבודה שלי על עסק של לירז כהן קולטון, מדריכה ומנטורית למציאת הייעוד. תהליך הסטאז' היה מעשיר ומלמד. חווה הדריכה אותנו בכל שלב והייתה זמינה לשאלות לאורך כל הדרך. מבחינתי הסטאז' היה החלק הכי חשוב ומשמעותי בקורס. זה השלב של היישום בפועל של כל מה שלמדנו.

מהו הטיפ שלך למי ששוקל ללמוד את התחום?

אני ממליצה לכל מי שרוצה ללמוד ייעוץ עסקי לעשות בדיקה מקיפה מה כולל הקורס. יש הרבה מאוד אפשרויות למידה של התחום וכל מוסד עושה את זה אחרת. אני חיפשתי את האופציה הפרקטית ביותר ולכן בחרתי בקורס הזה. במבט לאחור אני מאוד שמחה על הבחירה וממליצה לכל מי שמעוניין לעסוק בתחום.

מהן התוכניות שלך לעתיד?

בהסתכלות קדימה אני רואה את עצמי מתקדמת ומתפתחת בתחום הייעוץ העסקי. כיום יש לי כבר מספר לקוחות שעובדים איתי ואני נהנית להיות חלק מתהליך הצמיחה העסקית שלהם.

מעוניינים להצטרף למחזור הלימודים השני שייפתח בנובמבר הקרוב? כנסו לכל הפרטים >> https://certificate.iac.ac.il/

צור קשר

לקבלת מידע נוסף אנא מלא/י פרטיך
בוא/י נקבע פגישה! מלא/י את הפרטים ונתאם
בוא/י נקבע פגישה! מלא/י את הפרטים ונתאם