הכירו את הבוגרת דנה אלקובי

חזרה לדף כתבות

הכירו את הבוגרת דנה אלקובי

קצת עליך

שמי דנה אלקובי, בת 29 מרמת גן, בוגרת המכללה האקדמית לישראל בתכנית לתואר ראשון בלימודי ניהול במערכות בריאות.

מדוע בחרת ללמוד במכללה האקדמית לישראל?

הסיבה שבחרתי ללמוד דווקא במכללה האקדמית לישראל היא מאחר והיא הייתה קרובה לאיזור מגוריי. בדיוק עברתי למרכז מירושלים וזו הייתה האופציה האידיאלית בשבילי. מעבר לזה שמאוד אהבתי את האווירה כשנכנסתי למכללה. ביום שהגעתי לפגישת היעוץ עשיתי סיבוב במכללה, בכיתות ובספריה והאווירה הייתה מאוד נעימה ואינטימית שזו גם חלק מהסיבות שקיבלתי את ההחלטה ללמוד שם

למה בחרת ללמוד דווקא מקצוע כזה?

בחרתי ללמוד את התחום הזה כי נושא הבריאות מאוד מעניין אותי אך עם זאת לא רציתי משהו שמתמקד אך ורק בטיפול באנשים אלא תחום יותר כללי שגם אוכל ללמוד ולקבל ידע וכלים איך להתמודד ולנהל במערכות הבריאות השונות, לדעת איך המערכת עובדת דרך מקצועות הליבה השונים ולקבל את הידע הבסיסי להתקדם בתחום.

 

מהו הקורס האהוב עליך ביותר בתואר?

היו המון קורסים שהתחברתי אליהם ומאוד אהבתי גם הרבה בזכות המרצים המקסימים שהעבירו אותם. אם צריך לבחור אז הקורס מבוא לפסיכולוגיה וסוציולוגיה עם המרצה אסתר בהט, תקשורת מקצועית עם המרצה לינוי אספיר מכשור רפואי עם המרצה ד"ר ריקי לבקוביץ', אתיקה רפואית עם ד"ר שמחה ורנר ועוד.

מה לקחת איתך מהלימודים?

לקחתי איתי בעיקר הרבה ידע וכלים הן בפן המקצועי והן בפן האישי. צברתי ביטחון וידע ולמדתי המון גם מהמרצים וגם מהחברים לכיתה. נחשפתי ללא מעט ידע והבנה בנושאים שהיה חשוב לי לדעת ולישם אותם. קיבלתי יותר ביטחון לעמוד מול קהל ולדבר שזה אחד הפוביות הגדולות שיש לרוב האוכלוסיה, למדתי על בשרי שהרבה מהחומר הנלמד לאו דווקא תלוי בסטודנט אלא גם במרצה שמעביר אותו ולשמחתי בנושא הזה לא התאכזבתי- רוב המרצים בהחלט הוכיחו את עצמם, היחס בהחלט היה אישי, מקצועי וטוב, שזה משהו שמאוד היה חשוב לי במהלך הלימודים.

נושאים נוספים שחשבנו שיעניינו אתכם:

צור קשר

לקבלת מידע נוסף אנא מלא/י פרטיך
בוא/י נקבע פגישה! מלא/י את הפרטים ונתאם
בוא/י נקבע פגישה! מלא/י את הפרטים ונתאם