הכירו את הסטודנטית ג'ומאנה אגבאריה

חזרה לדף כתבות

הכירו את הסטודנטית ג'ומאנה אגבאריה

קצת עליך

סטודנטית שנה ד' לתואר ראשון בסיעוד, מצטיינת נשיא לשנת תשע"ז. בת 22, מהכפר מושיירפה- מעלה עירון, בוגרת בית ספר תיכון "עתיד- אלאהליה, אום אלפחם", בית ספר פרטי להשכלה גבוהה.

למה בחרת ללמוד סיעוד?

הסיעוד בעיניי הוא המקצוע הכי אנושי שיש, במסגרתו העוסקים בו דואגים לאחר, למשפחות, לקהילות, ומסייעים לשמור על הבריאות ואיכות החיים. מעבר לכך, בתחום הסיעוד יש הרבה אפשרויות קידום מבחינה מקצועית והמון תחומים מעניינים ללמידה. אין לי ספק שאני בחרתי במקצוע הכי נכון עבורי.

מה הייתה הדרך שלך להצטיינות בלימודים? מה עזר לך להגיע לשם?

אחד הדברים הכי חשובים שעזרו לי להגיע להצטיינות, זה להיות נוכחת בכל ההרצאות ולסכם בכתב את כל מה שהבנתי. הדרך הזו עזרה מאוד בלמידה לקראת המבחנים, למדתי להפנים ולהבין את החומר היטב ולא רק לשנן. מעבר לבחינות, זה מה שעזר לי להפגין את הידע שלי גם בשדה הקליני, ולתאם בין למידת התיאוריה לבין העבודה המעשית. אחרי היציאה לשדה הקליני התחזקה הידיעה שלי שאני במקום הכי נכון! בנוסף, אני מאוד אחראית, חרוצה, חברתית, ובעלת נתינה רבה.

במה לדעתך הלימודים תורמים לך?

במהלך הלימודים למדתי לשאוף גבוה, ושמתי לי למטרה להיות סטודנטית מצטיינת לשנה הזו. הרגשתי תהליך מעצים בלימודים, התפתחתי באופן אישי, חברתי, ובעיקר למדתי איך להסתדר בהרבה סיטואציות שונות בחיים.

הטיפ שלך לסטודנטים

אני ממליצה לכל הסטודנטים להבין ולהפנים את החומר הנלמד, להגיע לכל השיעורים ובעיקר- תמיד לשמור על אופטימיות. תאמינו בעצמכם, ותזכרו שכל עוד יש בכם שאפתנות, תעוזה, אמונה ורצון לעבוד קשה- אתם יכולים לעשות כל דבר שתרצו!

מהן התכניות שלך לעתיד?

הלימודים פיתחו את הסקרנות שבי, ואני מתכננת להמשיך ללימודי תואר שני ושלישי כבר בעתיד הקרוב.

צור קשר

לקבלת מידע נוסף אנא מלא/י פרטיך
בוא/י נקבע פגישה! מלא/י את הפרטים ונתאם
בוא/י נקבע פגישה! מלא/י את הפרטים ונתאם