להיות אחות / סיפורה של תמירה גוטהילף, מנהלת במחוז המרכז במכבי שירותי בריאות

חזרה לדף כתבות

להיות אחות / סיפורה של תמירה גוטהילף, מנהלת במחוז המרכז במכבי שירותי בריאות

תמירה גוטהילף היא אחות מוסמכת, מנהלת במחוז המרכז במכבי שירותי בריאות, סטודנטית לתואר שני

במהלך שנות עבודתי במוסדות בריאות שונים חוויתי רגעים מרגשים רבים. בחרתי לשתף בחוויה מרגשת במיוחד שחוויתי כשעבדתי בחדר מיון.

בבוקר ערב ראש השנה, הגיעה לחדר מיון בליווי מד"א אישה קשישה עם כלב פודל קטן ומבוהל. הגב' נמצאה ברחוב עם סימנים המחשידים לאירוע מוחי. בחדר מיון לא הצליחה לדבר ולתקשר עם הצוות, הכלב היה צמוד אליה במהלך כל זמן שהותה במיון. לאחר בדיקות וטיפולים הוחלט לאשפזה בבית החולים. נשאלה השאלה- מה יעלה בגורל הכלב?

לאחר בירור מול משרד הפנים התברר שהגב' ערירית בארץ ואין לה קרובים או חברים שיכולנו ליצור איתם קשר. היות ונשארנו עם כלב שלא מצאנו לו בית , החלטתי שאני אקח אותו לביתי ואטפל בו עד שהגב' תשתחרר הביתה וכך היה. נסעתי אני והכלב למשפחתי. כשילדיי פתחו לנו את הדלת הם נדהמו לראות כלב יושב בפתח הדלת ומכשכש בזנבו.

היתה זו אהבה ממבט ראשון. מיד התארגנו עם אוכל מתאים וכרית רביצה. עבורנו ראש השנה נפתח עם מעשה טוב לאדם זר בצרה ותפילה לבריאות איתנה וחיים טובים. במשך 7 ימים טיפלנו בזיזו הכלב, אני וילדיי נקשרנו לכלב והוא אלינו. יום יום ביקרתי את הגב' במחלקה הנוירולוגית וכשהשתחררה לביתה החזרנו לה את הכלב. היה זה רגע עצוב עבורנו אך כשראינו שהכלב זינק על הגב' מתוך שמחה וגעגועים היה לנו ברור שמקומו איתה.                                                     

צור קשר

לקבלת מידע נוסף אנא מלא/י פרטיך
בוא/י נקבע פגישה! מלא/י את הפרטים ונתאם
בוא/י נקבע פגישה! מלא/י את הפרטים ונתאם