מתלבטים איזה תואר ללמוד? הירשמו ליום הפתוח ותקבלו את כל התשובות

חזרה לדף כתבות

מתלבטים איזה תואר ללמוד? הירשמו ליום הפתוח ותקבלו את כל התשובות

אם החלטתם שזה הזמן לחשוב על העתיד ולעשות את הצעד הראשון לקראת התואר שלכם- כדאי שתקבלו את כל המידע שחשוב לדעת לפני שמחליטים. האקדמית רמת גן עורכת יום פתוח בזום ב-9.2 ותעזור לכם בייעוץ והכוונה למקצועות שיזניקו אתכם קדימה

 

בין אם אתם חולמים על קריירה בסיעוד, מחשוב, כלכלה או ניהול ובין, אם אין לכם מושג איזה לימודים מתאימים לכם – כדאי להתחיל ביום פתוח שיעשה לכם סדר בבלגאן. אז אחרי שנה ששינתה את חוקי המשחק בכל תחומי החיים, האקדמית רמת גן, עורכת יום פתוח למתעניינים בזום – כך שכולם יכולים להצטרף בקלות בלי לצאת מהבית.

 הטבה מיוחדת למשתתפים

היום הפתוח, ב-9.2, אמנם ייצא לדרך במתכונת קצת שונה, אבל במכללה לא מתכוונים להתפשר על איכותו, והמטרה היא לספק לכל המתעניינים את כל המידע הרלוונטי כדי שיוכלו להחליט על מסלול הלימודים שהכי מתאים לכם.

לאחר היכרות עם המכללה, יוקדש מפגש לכל תחום לימודים, כשראשי התוכניות יציגו אותן. בהמשך, יוכלו המתעניינים לקבל ייעוץ והכוונה אישיים מיועצי הלימודים במכללה. משתתפי היום הפתוח, יקבלו גם הנחה מיוחדת בדמי הרישום.

 המקצועות המבוקשים ביותר פתוחים בפניכם

באקדמית רמת גן שמים דגש על המקצועות הרלוונטיים ביותר לעולם העבודה המשתנה.

בין המקצועות שהוגדרו למבוקשים ביותר שתוכלו לקבל לגביהם פרטים ביום הפתוח:

תואר ראשון בסיעוד – מקצועות הבריאות נהנים בשנים האחרונות מעלייה רצופה בביקוש, ומשבר הקורונה רק הדגיש את הצורך בכוח אדם מיומן בתחום. מדובר על מקצוע מספק במיוחד שמעניק ביטחון תעסוקתי ברור, עם מסלול מיוחד וישיר של המכללה להסבה לתחום לבוגרי תארים אחרים.

תואר ראשון במערכות מידע או במדעי המחשב – שניים מהמקצועות המבוקשים ביותר בישראל וגם ברחבי העולם. אם אתם רוצים שחברות ההייטק יתחרו על הזכות להעסיק אתכם ולשלם לכם ביד רחבה, זה כנראה המקצוע עבורכם!

תואר דו-חוגי בחדשנות ויזמות או בכלכלה – תואר משולב שמאפשר לכם להרחיב אופקים, ללמוד תחומים שמשלימים זה את זה ולהשתלב כמעט בכל ארגון שתרצו. בתואר זה תוכלו לקבל הבנה של העולם העסקי המשתנה וכלים לניהול תחומים שונים ברחבי הארגונים בהם תעבדו בעתיד.

כמובן שתוכלו להתרשם מתחומי לימוד נוספים וחשוב לדעת, כי עבור מרבית התארים יש צורך בתעודת בגרות בציון של 80 ומעלה.

חולמים להגיע רחוק? זה הצעד הראשון

האקדמית רמת גן, היא גוף אקדמי צעיר ובועט, שמתאים את עצמו לתנאי השוק המשתנים וידוע ביחס האישי שהוא מעניק לכל סטודנט. המכללה מתאימה עבור כל אלה שרוצים להוביל קדימה – כל אחד במסלול הקריירה שיבחר לעצמו. בקמפוס הירוק של המכללה, בלב רמת גן, וגם באונליין, מקבלים הסטודנטים שירותים מתקדמים במיוחד ואוזן קשבת לכל שאלה ובקשה.

אם יש לכם חלומות על קריירה ואתם רוצים להגיע גבוה, זה הזמן לעשות את הצעד הראשון, ולהירשם ליום הפתוח. ביום הפתוח, תוכלו להכיר את כל תוכניות הלימודים במכללה ולבחור את המסלול שמתאים לכם:

תארים ראשונים בתחומים: סיעוד, הסבה לסיעוד, ניהול במערכות בריאות, מערכות מידע, מדעי המחשב ותואר דו חוגי משולב בכלכלה, חדשנות ויזמות, ניהול, משאבי אנוש וחברה והתנהגות.

תארים שניים בתחומים: טכנולוגיות למידה דיגיטלית, מנהל מערכות בריאות וייעוץ חינוכי.

אז נתראה בזום!

 

להרשמה ליום הפתוח ב-9.2.21 >> https://openday.iac.ac.il/

צור קשר

לקבלת מידע נוסף אנא מלא/י פרטיך
בוא/י נקבע פגישה! מלא/י את הפרטים ונתאם
בוא/י נקבע פגישה! מלא/י את הפרטים ונתאם