איפה הכי כדאי ללמוד משאבי אנוש

איפה הכי כדאי ללמוד משאבי אנוש?

תפיסות רבות בתחום הארגון והפסיכולוגיה יתייחסו להון האנושי בתוך ארגון כמשאב חשוב במיוחד שיש לדעת כיצד לנהל אותו ולנצל אותו בצורה אפקטיבית. תוך כדי שהוא מועיל ומנצל את כל העובדים בארגון וממקסם את הרווחים, כך למעשה הוא ממנף את הארגון להצלחה.

לימודי ניהול משאבי אנוש הם התחום שמאגד את כל הנ"ל ולימודים אלה קשורים בין היתר לתחומי מדעי החברה, מדעי הארגון, סוציולוגיה, פסיכולוגיה ומדעי ההתנהגות. האקדמית רמת גן מציעה לכם מסלול לימודים ייחודי לתואר ראשון דו חוגי במשאבי אנוש ובחברה והתנהגות או בניהול – שילוב זה יוצר יתרון משמעותי לבוגרי התכנית להשתלבות מהירה בשוק העבודה.

למי מתאים תחום משאבי האנוש?                                                                          

תואר ראשון במשאבי אנוש מעניק לכל סטודנט את ההכשרה החיונית בניהול תחום זה ומדובר בפעילות שהיא נחוצה מאוד בשלל חברות וארגונים בישראל ובכל העולם. לימודי ניהול משאבי אנוש יכולים להתאים לכל מי שיש לו ציפיות מקצועיות ומאתגרות ולכל מי שמעוניין לפתח קריירה מצליחה. לימודי תואר זה יאפשרו לבוגריו להשתלב בצורה מהירה בחברות של משאבי אנוש או בחברות השמה ולהתחיל בתפקיד בכיר במחלקה של משאבי אנוש בתוך ארגון. כמובן שיחד עם הוותק והניסיון, ניתן יהיה להשיג מגוון של סמכויות ולהצליח להגיע לתפקידים ניהוליים מאוד מרשימים. כיום, מנהלים שנמצאים בתחום זה נחשבים בכירים בהרבה ארגונים חשובים במערכת הציבורית או בחברה פרטית וכד'.

ארגז כלים מקצועי                                                                                                      

לימודי משאבי אנוש מקנים לכל אחד ארגז כלים מקצועי שיאפשר להשתלב במגוון רחב של תפקידים בתחום המתפתח -משאבי האנוש. השילוב עם חברה והתנהגות יקנה יכולות להבין כיצד אנשים פועלים, כיצד הם מקבלים החלטות וזאת בזכות מגוון קורסים בפסיכולוגיה/סוציולוגיה ואנתרופולוגיה.

מתעניינים בתואר ראשון בניהול משאבי אנוש? יש לכם תקשורת טובה עם אנשים ואתם רוצים למנף את זה לקריירה? תחום משאבי האנוש עוסק בכל מה שקשור לרווחת העובד, לזכויותיו וחובותיו וכד'. ב- מכללה האקדמית רמת גן תוכלו ללמוד את התחום המרתק. כבר באוקטובר הקרוב לימודים במתכונת שנתיים (לימודי יום) או 3 שנים (לימודי ערב). מהרו להירשם!

 

איפה הכי כדאי ללמוד משאבי אנוש

צור קשר

לקבלת מידע נוסף אנא מלא/י פרטיך
בוא/י נקבע פגישה! מלא/י את הפרטים ונתאם
בוא/י נקבע פגישה! מלא/י את הפרטים ונתאם