היחידה ללימודי חוץ של האקדמית רמת גן

ברוכים הבאים ליחידה ללימודי חוץ של האקדמית רמת גן.
היחידה ללימודי חוץ מספקת הכשרה מקצועית ואיכותית, במגוון רחב של נושאים ותחומי דעת, לפיתוח אישי ומקצועי.
הקורסים המוצעים ביחידה יישומים, מותאמים לעולם העבודה החדש ומאפשרים לבוגרים להשתלב בסביבות העבודה השונות.
הקורסים ביחידה ללימודי חוץ מועברים על ידי מרצים מובילים מסגל המכללה הבכיר ומאנשי מקצוע מהשורה הראשונה.
לבוגרי הקורסים תוענק תעודת סיום מטעם היחידה ללימודי חוץ – האקדמית רמת גן.
קורס הכשרת יועצים עסקיים
במיוחד עכשיו, בואו ללמוד ייעוץ עסקי ולעסוק במקצוע מעשי ומבוקש. תקבלו כלים מקצועיים, ללוות עצמאיים ליצירת ביקושים חדשים, צמיחה ורווחיות, לעבודה עם עסקים בשלבים של הקמת העסק, בניהול העסק או במעבר לשלב הבא. הקורס מקנה ידע מקיף ומעמיק, כלים ומסגרות עבודה, בתחומי ניהול, שיווק, מכירות, כספים ותפעול וכולל התנסות מעשית (סטאז’) בליווי אישי של מנחת הקורס.

לבוגרי הקורס תוענק תעודה מטעם היחידה ללימודי חוץ, האקדמית רמת גן.

הקורס להכשרת יועצים עסקיים מתאים לכם אם אתם-

– מעוניינים בשינוי קריירה ומעבר לעבודה כעצמאים, עם מגוון רחב של עסקים

– בעלי מקצוע מתחומים משלימים: יועצים תעסוקתיים, יועצים ארגוניים, מנהלי מדיה חברתית, יועצים פיננסיים, המעוניינים להרחיב את סל השירותים שלהם לעסקים/עצמאים

– בעלי מקצוע וותיקים בתחומם, המעוניינים ללוות עסקים צעירים בתחומם המקצועי שלהם כגון מאמנים, עורכי דין, פסיכולוגים, מעצבים, צלמים וכיו”ב.

המרצה: חוה ניסנבוים, יועצת עסקית זה 18 שנים, מייסדת ‘גולדה הבית לעסקים’

20 מפגשים אונליין | ימי ראשון, 18:00 -21:00

תאריך פתיחה: 16.04.23

לפרטים נוספים לחצו >>

חדש! קורס הכשרה מתקדם TEAM CBT (רמה 2)

האקדמית רמת גן מציעה הטבה ייחודית לבוגרי קורס TEAM CBT (רמה 1), שנלמד בתכנית לתואר שני בייעוץ חינוכי,   לימודי המשך להכשרה מתקדמת בתחום –  TEAM CBT (רמה 2).

על השיטה

שיטת TEAM הינה שיטה אפקטיבית להתערבויות קצרות טווח – התערבויות אשר היועצת/יועץ החינוכית/י פוגש/ת בעבודתה/ו בבית הספר באופן תדיר.  כלי CBT בכלל, וTEAM CBT בפרט , הינם תוספת חשובה ליכולת של היועצת/יועץ החינוכית/י לתת מענה מדויק למצוקות של ילדים/בני נוער ושל חברי צוות והורים הזקוקים לסיוע מהיר ומדויק.

הכרה בינלאומית ותעודה למשתתפי הקורס

הקורס מוכר על ידי מכון Feeling Good בקליפורניה הפועל על פי שיטתו היעילה של פרופ' דייויד ברנס, מחלוצי ה CBT בעולם, מייסד שיטת TEAM CBT ומחבר רב המכר "בוחרים להרגיש טוב".

לבוגרי הקורס תוענק תעודה מוכרת על ידי מכון Feeling Good בקליפורניה.

שיטת הלימוד

במהלך הקורס יתרגלו הסטודנטים כלי מדידה בדוקים, כלי אמפטיה משוכללים, כלים ליצירת מוטיבציה לשינוי ומגוון כלים לשינוי מחשבתי/רגשי/התנהגותי. כחלק מדרישות ההכשרה, הסטודנטים יהיו מעורבים בתהליכי ייעוץ פרטני עם לקוחות, וכל סטודנט/ית נדרש/ת, להביא תוצאות סקר מצב רוח והערכת מפגש מלפחות שלושה מטופלים, כמו כן, הסטודנטים יתנסו בשימוש בערכת הכלים של ד"ר דייויד ברנס שתתורגם לעברית.

מרכז הקורס – פרופ' יהודה בר שלום

ראש התכנית לתואר שני בייעוץ חינוכי באקדמית רמת גן, הוא מדריך בינלאומי בשיטת TEAM CBT.  הוא למד ישירות מפרופ' ברנס ומבכירי תלמידיו.  פרופ' בר שלום הביא את TEAM CBT לאמריקה הלטינית והכשיר דורות רבים של מטפלים באמריקה הלטינית בשיטה זאת וכעת ממשיך להכשיר בישראל, אמריקה הלטינית ואירופה.  

מבנה הלימודים: 9 מפגשים אונליין | ימי שני בין השעות 18:00-19:30

תאריך פתיחה: 02.01.23

לפרטים נוספים לחצו >>

קורס מטפל/ת בפסיכותרפיה הומניסטית - להפוך למטפלים במגוון טכניקות ששמות את האדם במרכז

תוכנית המכשירה מטפלים ויועצים בגישה שייסד אבי הפסיכולוגיה ההומניסטית, קארל רוג'רס. בתוכנית נלמד טכניקות וכלים מעשיים שיאפשרו להתאים את הטיפול לאדם, ויעזרו לו בהתמודדות עם אתגרי החיים ושיפור מערכות יחסים.

הלימודים בתוכנית יאפשרו לכם להפוך למטפלים פסיכותרפיסטיים בעלי סל עשיר ומגוון של שיטות טיפול להתמודדות עם כעסים, זוגיות, התנהגויות לא רצויות, קשיים חברתיים, אתגרים בגיל ההתבגרות ועוד.

במסגרת התוכנית נלמד שיטות כמו CBT, TEAM ו-PAIRS, כמו גם את עקרונות ויסודות השיטה ההומניסטית המאפשרת להתאים את טכניקת הטיפול לאדם עצמו ולראות אותו כמי שיכול לצמוח, לעשות שינוי ולהגיע לשלמות נפשית.

התוכנית כוללת התנסות מעשית ותועבר על ידי סגל מרצים בכיר, כל אחד מומחה בתחומו. מסיימי התוכנית, העומדים בקריטריונים, יוכלו להגיש מועמדות לחברות באגודה לייעוץ טיפולי (איל"ט) – פסיכותרפיה הומניסטית, אשר קיבלה מעמד של נציגת תחום הייעוץ (Counselling) בישראל מטעם ארגון הייעוץ האירופאי (EAC)

מבנה הלימודים: תוכנית דו שנתית  |  שנה א': ימי רביעי 9:00-14:00  |  שנה ב': ימי רביעי 16:30-20:45

מתחילים עם פתיחת שנת הלימודים האקדמית ב- 26.10.22

לפרטים נוספים לחצו >>

צפה בוידאו