היחידה ללימודי חוץ של האקדמית רמת גן

ברוכים הבאים ליחידה ללימודי חוץ של האקדמית רמת גן.
היחידה ללימודי חוץ מספקת הכשרה מקצועית ואיכותית, במגוון רחב של נושאים ותחומי דעת, לפיתוח אישי ומקצועי.
הקורסים המוצעים ביחידה יישומים, מותאמים לעולם העבודה החדש ומאפשרים לבוגרים להשתלב בסביבות העבודה השונות.
הקורסים ביחידה ללימודי חוץ מועברים על ידי מרצים מובילים מסגל המכללה הבכיר ומאנשי מקצוע מהשורה הראשונה.
לבוגרי הקורסים תוענק תעודת סיום מטעם היחידה ללימודי חוץ – האקדמית רמת גן.
חדש! טיפול/ ייעוץ למשפחה החדשה
פסיכולוגים, פסיכותרפיסטים, יועצים ואנשי מקצועות הסיוע האחרים פוגשים בקליניקה בשנים האחרונות יותר ויותר יחידים, זוגות ומשפחות שחיים במבנים משפחתיים של מה שנקרא "משפחות חדשות".  ל"משפחות חדשות" שייכות המשפחות החד מיניות, המשפחות המעורבות, המשפחות המשולבות (פרק ב'), המשפחות החד הוריות, המשפחות עם ילדים שנולדו בעזרת טכנולוגיות פריון, משפחות רב דוריות, ועוד מגוון רחב של משפחות הקיימות  כיום.
אנשי הטיפול והייעוץ נדרשים לייעץ ולכוון את אותן המשפחות ואת הקרובים להן על מנת לאפשר להן לבסס את עצמן כמשפחות נורמטיביות, תוך שמירה עקבית על טובת הילדים.

להתבונן ולאבחן ממדים ייחודיים במשפחות, בזוגות וביחידים

במסגרת תוכנית זו, המועברת לראשונה בישראל ביחידה ללימודי חוץ של האקדמית רמת גן, התקבצו מומחים מובילים בתחומם על מנת להכשיר אנשי המקצוע – פסיכולוגים, פסיכותרפיסטים, יועצים ואנשי מקצועות הסיוע והייעוץ  בהתערבות אפקטיבית ועכשווית עם ה'משפחות החדשות' בישראל.

בתכנית נלמד להתבונן ולאבחן ממדים ייחודיים במשפחות, בזוגות וביחידים על בסיס הקונטקסט החברתי-עכשווי, נרכוש כלים לאבחון שמבשיל להתערבות אפקטיבית במפגשים שכוללים התנסות מעשית תחת הדרכה , המעוגנת  ביסוד תיאורטי עכשווי  עשיר ומגוון.

שני סמסטרים רצופים |  22 מפגשים בימי שני בין השעות: 16:30-20:45

מתחילים בנובמבר 2021

לפרטים נוספים לחצו >>

 

קורס פסיכותרפיה הומניסטית - התוכנית היוקרתית מגיעה לישראל

להפוך למטפלים במגוון טכניקות ששמות את האדם במרכז

תוכנית המכשירה מטפלים ויועצים בגישה שייסד אבי הפסיכולוגיה ההומניסטית, קארל רוג'רס.  בתוכנית נלמד טכניקות וכלים מעשיים שיאפשרו להתאים את הטיפול לאדם, ויעזרו לו בהתמודדות עם אתגרי החיים ושיפור מערכות יחסים.

ייעוץ וטיפול המבוסס על פסיכולוגיה הומניסטית נחשב למוכר ומוערך כבר משנות ה-60 באירופה ובארצות הברית, אך עד לאחרונה לא ניתן היה ללמוד את השיטה הטיפולית בישראל.

במסגרת הלימודים נכיר לעומק את הגישה הפסיכותרפיסטית המשלבת טכניקות מגישות שונות לטיפול ביחידים, בזוגות, במתבגרים ובמשפחות. הלימודים כוללים פרקטיקום ומתאימים לבוגרי תואר שני בתחום הטיפולי בעלי ניסיון בשטח, ביניהם יועצים חינוכיים, עובדים סוציאליים, קרימינולוגים, בוגרי לימודי משפחה, חינוך מיוחד ועוד.

 

לקבל סל עשיר של שיטות טיפול

הלימודים בתוכנית יאפשרו לכם להפוך למטפלים פסיכותרפיסטיים בעלי סל עשיר ומגוון של שיטות טיפול להתמודדות עם כעסים, זוגיות, התנהגויות לא רצויות, קשיים חברתיים, אתגרים בגיל ההתבגרות ועוד.

במסגרת התוכנית נלמד שיטות כמו CBT, TEAM ו-PAIRS, כמו גם את עקרונות ויסודות השיטה ההומניסטית המאפשרת להתאים את טכניקת הטיפול לאדם עצמו ולראות אותו כמי שיכול לצמוח, לעשות שינוי ולהגיע לשלמות נפשית.

התוכנית כוללת התנסות מעשית ותועבר על ידי סגל מרצים בכיר, כל אחד מומחה בתחומו. מסיימי התוכנית, העומדים בקריטריונים, יוכלו להגיש מועמדות לחברות באגודה לייעוץ טיפולי (איל"ט) – פסיכותרפיה הומניסטית, אשר קיבלה מעמד של נציגת תחום הייעוץ (Counselling) בישראל מטעם ארגון הייעוץ האירופאי (EAC) 

מבנה הלימודים: תוכנית דו שנתית  |  שנה א': ימי רביעי 9:00-14:15  |  שנה ב': ימי רביעי 16:30-20:45

מתחילים עם פתיחת שנת הלימודים האקדמית ב- 24.10.21

לפרטים נוספים לחצו >>

 

קורס הכשרת יועצים עסקיים לעסקים קטנים ובינוניים

במיוחד עכשיו, בואו ללמוד ייעוץ עסקי ולעסוק במקצוע מעשי ומבוקש. תקבלו כלים מקצועיים, ללוות עצמאיים ליצירת ביקושים חדשים, צמיחה ורווחיות, לעבודה עם עסקים בשלבים של הקמת העסק, בניהול העסק או במעבר לשלב הבא. הקורס מקנה ידע מקיף ומעמיק, כלים ומסגרות עבודה, בתחומי ניהול, שיווק, מכירות, כספים ותפעול וכולל התנסות מעשית (סטאז’) בליווי אישי של מנחת הקורס.
לבוגרי הקורס תוענק תעודה מטעם היחידה ללימודי חוץ, האקדמית רמת גן. תוכנית הלימודים בשיתוף לשכת היועצים העסקיים והניהוליים בישראל.

המרצה: חוה ניסנבוים, יועצת עסקית זה 17 שנים, מייסדת ‘גולדה הבית לעסקים’

20 מפגשים אונליין | ימי ראשון, 18:00 -21:00

תאריך פתיחה: 14.11.21

לפרטים נוספים לחצו >>

 

 

צפה בוידאו