היחידה ללימודי חוץ של האקדמית רמת גן

ברוכים הבאים ליחידה ללימודי חוץ של האקדמית רמת גן.
היחידה ללימודי חוץ מספקת הכשרה מקצועית ואיכותית, במגוון רחב של נושאים ותחומי דעת, לפיתוח אישי ומקצועי.
הקורסים המוצעים ביחידה יישומים, מותאמים לעולם העבודה החדש ומאפשרים לבוגרים להשתלב בסביבות העבודה השונות.
הקורסים ביחידה ללימודי חוץ מועברים על ידי מרצים מובילים מסגל המכללה הבכיר ומאנשי מקצוע מהשורה הראשונה.
לבוגרי הקורסים תוענק תעודת סיום מטעם היחידה ללימודי חוץ – האקדמית רמת גן.
קורס פסיכותרפיה הומניסטית- החלה ההרשמה למחזור השני!
להפוך למטפלים במגוון טכניקות ששמות את האדם במרכז

תוכנית המכשירה מטפלים ויועצים בגישה שייסד אבי הפסיכולוגיה ההומניסטית, קארל רוג'רס.  בתוכנית נלמד טכניקות וכלים מעשיים שיאפשרו להתאים את הטיפול לאדם, ויעזרו לו בהתמודדות עם אתגרי החיים ושיפור מערכות יחסים.

ייעוץ וטיפול המבוסס על פסיכולוגיה הומניסטית נחשב למוכר ומוערך כבר משנות ה-60 באירופה ובארצות הברית, אך עד לאחרונה לא ניתן היה ללמוד את השיטה הטיפולית בישראל.

במסגרת הלימודים נכיר לעומק את הגישה הפסיכותרפיסטית המשלבת טכניקות מגישות שונות לטיפול ביחידים, בזוגות, במתבגרים ובמשפחות. הלימודים כוללים פרקטיקום ומתאימים לבוגרי תואר שני בתחום הטיפולי בעלי ניסיון בשטח, ביניהם יועצים חינוכיים, עובדים סוציאליים, קרימינולוגים, בוגרי לימודי משפחה, חינוך מיוחד ועוד.

לקבל סל עשיר של שיטות טיפול

הלימודים בתוכנית יאפשרו לכם להפוך למטפלים פסיכותרפיסטיים בעלי סל עשיר ומגוון של שיטות טיפול להתמודדות עם כעסים, זוגיות, התנהגויות לא רצויות, קשיים חברתיים, אתגרים בגיל ההתבגרות ועוד.

במסגרת התוכנית נלמד שיטות כמו CBT, TEAM ו-PAIRS, כמו גם את עקרונות ויסודות השיטה ההומניסטית המאפשרת להתאים את טכניקת הטיפול לאדם עצמו ולראות אותו כמי שיכול לצמוח, לעשות שינוי ולהגיע לשלמות נפשית.

התוכנית כוללת התנסות מעשית ותועבר על ידי סגל מרצים בכיר, כל אחד מומחה בתחומו. מסיימי התוכנית, העומדים בקריטריונים, יוכלו להגיש מועמדות לחברות באגודה לייעוץ טיפולי (איל"ט) – פסיכותרפיה הומניסטית, אשר קיבלה מעמד של נציגת תחום הייעוץ (Counselling) בישראל מטעם ארגון הייעוץ האירופאי (EAC) 

מבנה הלימודים: תוכנית דו שנתית  |  שנה א': ימי רביעי 9:00-14:00  |  שנה ב': ימי רביעי 16:30-20:45

מתחילים עם פתיחת שנת הלימודים האקדמית ב- 26.10.22

לפרטים נוספים לחצו >>

 

צפה בוידאו