שילובים בין תארים שונים – במה נכון וכדאי לשלב?

שילובים בין תארים שונים – במה נכון וכדאי לשלב?

לימודי כלכלה ומנהל עסקים נחשבים לתחומי הלימודים הנמצאים בפסגת המקצועות הפופולאריים בקרב סטודנטים בשנים האחרונות. אחת הסיבות לכך, היא שאנו חיים כיום בעולם מתקדם, כל דבר קטן שקורה בו נוגע בכלכלה, הן ברמת המיקרו והן במאקרו. ההבנה, שתחום זה חייב להיות נגיש לציבור, ושכל אדם חייב אפילו במעט להכיר מושגים ותהליכים בכלכלה, הפכה למקובלת מאוד בציבור. כמובן שדברים אלו אמורים בנוסף, על תחום הניהול ומנהל העסקים, שבו לומדים כוחות גדולים המניעים את העולם, כשוק ההון לדוגמה.

על מנת להתקבל למסלול לימודי כלכלה וניהול או מנהל עסקים, כדאי לנו לברר אילו מקומות יעניקו לי את הידע המקיף ביותר, ואת הכלים העדכניים והחדשניים ביותר. בנוסף עלינו לבדוק, מה ידרשו ממנו לימודי התואר, מכל הבחינות האפשריות, כגון, משך הלימודים, איכות המרצים, שכר לימוד, מיקום ועוד.

 

יתרונות עדיפים

 

במכללה האקדמית רמת גן קיימים כל אותם תנאים נוחים, כשהדגש החשוב הוא שהלימודים הינם במתכונת דו חוגית, הנותנת לנו בעצם "להרוויח" משני העולמות, כשמתכונת זו נמשכת שנתיים בלבד. לא שלוש שנים ולא ארבע, כמקובל בהרבה מוסדות אחרים, אלא שנתיים בלבד, שלאחריהם הסטודנט יוצא מוכן ומזומן לשוק העבודה. כמובן שמשך הלימודים הקצר לא פוגע בידע ובאיכות החומר הנלמד, אלא להיפך, השמירה על קצב מהיר, גורמת לחומר להיות שגור בפי התלמידים באופן תמידי, ללא הסחות דעת מעכבות.

 

בשוק העבודה, בוחנים בוגרים אלו לתפקידים בכירים ומתקדמים, שיעניקו להם ניסיון רב שימנף אותם בעתיד. הם יודעים מהם לימודי ניהול, מנהל עסקים וכמובן כלכלה לימודים אלו אינם פשוטים, ומכינים את הסטודנט בכל האמצעים האפשריים, לחיי היום יום, שבהם לכל החלטה שיקבל, ולכל תהליך שיבצע- תהיה משמעות כבירה.

 

רוצים לעסוק בתחום הכלכלה או בתחום מנהל עסקים? זקוקים למסגרת לימודית מובילה, מקצועית ומצליחה שתספק לכם את המרחב המתאים ואת כל הידע הנדרש על מנת שתוכלו להשתלב בתחום הזה בעתיד בהצלחה? אם כן, המכללה האקדמית רמת גן היא הכתובת המתאימה לכם. לסקירת מסלולי הלימוד השונים המוצעים במכללה לחצו כאן, ולקבלת פרטים נוספים בטלפון, התקשרו ל –  2455*

שילובים בין תארים שונים – במה נכון וכדאי לשלב?

צור קשר

לקבלת מידע נוסף אנא מלא/י פרטיך
בוא/י נקבע פגישה! מלא/י את הפרטים ונתאם
בוא/י נקבע פגישה! מלא/י את הפרטים ונתאם