ניהול ומשאבי אנוש – איפה ואיך?

כיום, לימודי תואר ראשון הם כמעט בגדר חובה, ונחשבים לסף קבלה בסיסי בכל מקום עבודה ובכל מסגרת אחרת מחייבת. בנוסף, לימודי תואר ראשון מקנים לנו ידע חשוב, הכרחי ומעניין, שיפתח את הדברים שנרצה להתמחות בהם, ולעסוק בהם במהלך חיינו בהמשך.

במידה ומעניין אותנו ללמוד לנהל כוח אדם, לחקור כיצד ניתן לייעל ארגונים על ידי הבנת הכוח האנושי שמניע אותו, יתאים לנו ללמוד תואר ראשון בניהול משאבי אנוש תנאי קבלה לתואר זה, ישתנו בהתאם למקום הלימודים. באקדמית רמת גן למשל, אם נתעניין בלימודי תואר ראשון במשאבי אנוש תנאי קבלה אינם מחייבים מעבר מבחן פסיכומטרי, אלא תעודת בגרות בציון 80, ומעבר רף מסוים של המכללה במבחן ידע בעברית ואנגלית.

 

תכנית 30+

 

אלו הם אינם תנאים קשים במיוחד לאדם שרוצה להתחיל לימודי משאבי אנוש תנאי קבלה מתחשבים אף יותר קיימים לאנשים בגילאי 30+ שאינם מחזיקים בתעודת בגרות, על ידי סיוע מטעם המוסד. הם יכולים להצטרף לתוכנית לימודים המיועדת לאנשים בגילאים אלו, שתכין אותם ללימודים, ובעצם תהווה תחליף עבורם לבגרות החסרה על ידי לימוד מקצועי של מיטב המרצים, ומעבר בחינה בציון של 80, וכך יעמדו ברף הקבלה, ויוכלו להתחיל ללמוד.

 

הגורם המרכזי המכריע שעומד מאחורי תכנית זו, הוא הרצון לעזור לאנשים שבאמת רוצים ללמוד, והחליטו זאת בגיל מבוגר מהגיל הממוצע ללימודים, ואין ביכולתם לעשות זאת. ובנוסף ההבנה, שאדם שעושה צעד כה משמעותי של לימודים בגיל כזה, לא ימנעו ממנו זאת, אלא להיפך, הוא יקבל את כל העזרה שיצטרך.

 

מעוניינים להשתלב במסלול של לימודי ניהול משאבי אנוש? חשוב לכם ליהנות ממסגרת לימודית רצינית, מקצועית וגם כזו שמעניקה לכם את כל הכלים שצריך על מנת לעסוק בתחום בעתיד? אם כן, המכללה האקדמית רמת גן היא הכתובת המתאימה לכם. לסקירת מסלולי הלימוד השונים המוצעים במכללה לחצו כאן, ולקבלת פרטים נוספים בטלפון, התקשרו ל –  2455*

ניהול ומשאבי אנוש – איפה ואיך?

צור קשר

לקבלת מידע נוסף אנא מלא/י פרטיך
בוא/י נקבע פגישה! מלא/י את הפרטים ונתאם
בוא/י נקבע פגישה! מלא/י את הפרטים ונתאם