לימודי משאבי אנוש ומינהל עסקים

אוהב לעבוד עם אנשים?  אוהבת לגשר בין צדדים? רוצים להשיג גם תואר בניהול? בואו לבנות קריירה במשאבי אנוש עם אפשרות להתקדם לתפקידי ניהול, במסלול הייחודי שמציעה המכללה האקדמית ברמת גן.

 

כמה מילים על עולם משאבי האנוש

 

בעשורים האחרונים חלה התפתחות גדולה בתפיסתם של חברות וארגונים בכל הקשור למשאב האנושי. כיום עובדי החברה נחשבים למשאב החשוב ביותר שלה, ולכן מושקעים בנושא מאמצים רבים בעוד עולם משאבי האנוש עבר לקדמת הבמה. מדובר בעולם נרחב העוסק בין בגיוס עובדים, השמה בתפקידים שונים בארגון, ניהול קריירות, הדרכת ופיתוח עובדים ומנהלים, רווחת העובד, טיפוח תרבות ארגונית, יישוב סכסוכים ומחלוקות, והובלה של שינויים ארגוניים. כל אלו ועוד מהווים חלק מלימודי משאבי אנוש וניהול במכללה ומועברים על ידי מרצים מנוסים ביותר.

 

אין ספק כי מדובר במסלול משמעותי הפותח את הדלת אל תחום עיסוק מרתק ומספק, אך על מנת להתקדם לעבר תפקידי מפתח על אנשי משאבי האנוש לדעת יותר.

 

מסלול משולב משאבי אנוש וניהול.

 

בימים אלו אנו מציעים תכנית לימודים לתואר ראשון דו חוגי במשאבי אנוש, המשלבת בין שני תחומים הכרחיים לקריירה במאה ה-21. הראשון הוא כאמור משאבי האנוש, תפקיד חיוני בכל ארגון העוסק במגוון היבטים של טיפוח ופיתוח ההון האנושי. השני הוא תחום הניהול, המספק את ההבנה העסקית ואת הכישורים להובלת מהלכים ולהגשימם במציאות. השילוב של שני עולמות אלו בתואר אחד מקנה כלים מקיפים להשתלבות וקידום מהיר בארגונים מכל מגזרי המשק, או לחילופין לבנות את החברה/העסק מאפס ולהוביל אותם להצלחה.

 

השילוב החדש שאנו מציעים החל משנת הלימודים הנוכחית מאפשר לסטודנטים לפתח יכולות וכישורים לעבודה עם אנשים, להתמודדות עם אתגרים, להבנת תהליכים ארגוניים, ולהעמקת הרגישות והמודעות באשר לסוגיות אתיות וחברתיות הקשורות בגורם האנושי. הבנה זו של היבטים הסוציולוגיים ופסיכולוגיים בהתנהגות האנושית, הינה מיומנות חיונית לאקדמאים בעלי מקצוע בענפי המשק השונים.

 

אכן, לאחר עמידה בכל המטלות האקדמיות וקבלת התעודות, יוכלו הבוגרים להשתלב בחברות וארגונים גדולים מכל מגזרי המשק, וזאת בתפקידי גיוס עובדים, ניהול הדרכה, השמה ופיתוח עובדים, גישור ופתרון משברים, רווחה, ועוד.

 

תנאי הלימוד הנוחים ביותר

 

במכללה האקדמית רמת גן מתקיים מזה שנים מסלול לימודי ניהול משאבי אנוש תואר ראשון. לכן, אנו בהחלט מודעים לכך שרבים מקרב הסטודנטים מעוניינים לעבוד במהלך התואר על מנת לצבור ניסיון. בדיוק מסיבה זו אנו מציעים לכם לימודי ניהול משאבי אנוש במתכונת נוחה וגמישה. מדובר בלימודים הנפרשים על פני שנתיים בשישה סמסטרים רצופים, על בסיס של שלושה מפגשים שבועיים. מדובר בלימודים חווייתיים ומרתקים הנערכים בסביבה נעימה ומאפשרים למידה איכותית, תוך מיצוי הפוטנציאל האישי של כל סטודנט/ית.

למידע נוסף לחצו כאן

לפרטים נוספים על לימודי משאבי אנוש וניהול ולביצוע הרשמה, פנו אל נציגי המכללה בטלפון 2455*

לימודי משאבי אנוש ומינהל עסקים

צור קשר

לקבלת מידע נוסף אנא מלא/י פרטיך
בוא/י נקבע פגישה! מלא/י את הפרטים ונתאם
בוא/י נקבע פגישה! מלא/י את הפרטים ונתאם