תואר ראשון בכלכלה וניהול

לימודי כלכלה וניהול – תואר ראשון

הנושאים הכלכליים בעולמינו הם הגלגלים שמניעים את כל המשק בארץ. כל מי שמעוניין להנהיג, לנהל ולהוביל את הכלכלה בישראל לכיוון טוב ומשגשג, מומלץ שיפנה ללמוד לימודי כלכלה וניהול תואר ראשון, שרק שם יוכל לקבל את כל הכלים החדשניים ביותר בתוכנית לימודים ייחודית שמתאימה את עצמה לכלכלה של היום.

 

תכירו את התואר הדו- חוגי בניהול וכלכלה – התואר שמשלב שני עולמות תוכן שמקנים לכל אחד ואחת יתרון משמעותי בשוק העבודה כיום. לימודי ניהול וכלכלה הם לימודים נרחבים ומורכבים ומכללות רבות בארץ יציעו לימודי כלכלה וניהול במגוון סוגי התמחויות ומסלולים.

להבדיל מלימודים אחרים כמו ראיית חשבון, לימודי כלכלה וניהול יעניקו לכל סטודנט הבנה כלכלית שהיא יכולת חשובה שנדרשת היום בכל תפקיד, ובאמצעותו בוגרי התואר יוכלו להשתלב במגוון רחב של תפקידים בתחום הכלכלי. לימודי כלכלה מעניקים ידע נרחב בתחומים כמו כלכלה ארגונית, אסטרטגיה בתוך חברה ושינוי חשיבה כלכלית. הלימודים יספקו מיומנויות וטכניקות כיצד לתת מענה לבעיות שונות בתחום העסקי, ממשלתי והאקדמי. בוגרי התואר יסיימו את הלימודים עם שלל כלים שיאפשרו להם להתחיל קריירה נפלאה במגזר הציבורי או במגזר הפרטי, במקומות ציבוריים כמו בית השקעות, חברות עסקים, בנקים ועוד.

לימודי כלכלה שואבים הרבה השראה מתחומים דומים כמו, מיסוי ביטוחים, ניהול מימון, חשבונאות, אך גם מעולמות אחרים, הומניים יותר, כמו פסיכולוגיה, מדעי המדינה, מדעי החברה ועוד. היום, מה שלא ניתן היה לעשות בעבר, אפשר לסיים תואר ראשון בניהול וכלכלה בשנתיים בלבד. בעבר, קבלת תואר דרשה מינימום שלוש עד ארבע שנים של לימודים אינטנסיביים.

תמיד הייתם טיפוסים אנליטיים? בעלי חשיבה חדה וסקרנות להבין איך הדברים פועלים? אם אתם מעוניינים למנף את התכונות הללו למקצוע מאתגר ומספק- לימודי כלכלה הם כנראה מסלול קריירה הנבון ביותר עבורכם. אצלנו ב – מכללה האקדמית רמת גן תוכלו ללמוד את רזי המערכת הכלכלית של ימינו, לצד לימודי ניהול, יזמות וחדשנות.  

תואר ראשון בכלכלה וניהול

צור קשר

לקבלת מידע נוסף אנא מלא/י פרטיך
בוא/י נקבע פגישה! מלא/י את הפרטים ונתאם
בוא/י נקבע פגישה! מלא/י את הפרטים ונתאם