לימודי כלכלה – למה זה חשוב ואיפה כדאי

לימודי כלכלה – למה זה חשוב ואיפה כדאי

כולנו יודעים שהכוח המניע את העולם כבר במשך מאות שנים ואף יותר, הוא הכח הכלכלי. כל דבר קטן מונע על ידי כלכלה, החל מעסק קטן וכלה במדינות החזקות בעולם. בנוסף ידוע לנו המחסור בידע כלכלי ופיננסי, שאינו נלמד ברוב בתי הספר, ולפתע, כשאנו יוצאים קצת מהמסגרת שלנו, ומתבוננים סביב, אנו מבינים כמה חשוב להבין בתחומים אלו. ולכן אם אנו מתעניינים בלימודים אשר יעשירו את עולמנו, יעניקו לנו כלים להתמודד עם מנגנונים כלכליים, להבין כיצד העולם בעצם "עובד", ואת היכולת לנתח מנגנונים כלכליים ופיננסיים בארץ ובעולם, כנראה שהתחום המתאים לנו יהיה לימודי כלכלה ומנהל עסקים.

מהם תנאי הקבלה

 

נוכל למצוא במסגרת לימודי תואר ראשון בכלכלה ומנהל עסקים תנאי קבלה נוחים במגוון מוסדות לימוד. אחד מהמוסדות המוכרים הוא המכללה האקדמית רמת גן, הידועה במקצועיות המרצים, ובתנאי הלימוד הנוחים.

לתואר זה כמו ללימודי תואר ראשון בכלכלה תנאי קבלה כדלהלן, זכאות לתעודת בגרות בממוצע מעל 80, מאחר וזהו תואר העוסק רבות בחישובים והבנת תהליכים מתמטיים- על המועמד להראות יכולת מתמטית מסויימת של 4 יחידות בציון של 80 נקודות, וכן עמידה ברף מסוים של ידע באנגלית ובעברית. נשים לב, שאין צורך בפסיכומטרי על מנת להתקבל ללימודים אלו. ישנו גם מסלול המיועד למועמדים בני 30+, שאינם זכאים לתעודת בגרות, המקבלים הכנה ייעודית  המהווה תחליף לתעודת הבגרות שלהם.

 

ישנם עוד תחומים מעניינים

 

במכללה האקדמית רמת גן, קיימים מגוון מסלולים שונים, לאו דווקא במקצועות הפיננסיים, וחלקם אף פופולאריים ביותר, כדוגמת התואר הדו חוגי במשאבי אנוש ובחברה והתנהגות, המבוקש מאוד בשוק העבודה, בשל הכלים היעילים המתקבלים במהלך שנות הלימוד, שיעזרו לנו בכל תחום שבו נעסוק.

 

רואים את עצמכם בעתיד עוסקים בניהול של עובדים? רוצים לרכוש ידע וכלים בתחום הכלכלה ומנהל העסקים? אם כן, המכללה האקדמית רמת גן היא הכתובת המתאימה לכם. לסקירת מסלולי הלימוד השונים המוצעים במכללה לחצו כאן, ולקבלת פרטים נוספים בטלפון, התקשרו ל – 2455*

לימודי כלכלה – למה זה חשוב ואיפה כדאי

צור קשר

לקבלת מידע נוסף אנא מלא/י פרטיך
בוא/י נקבע פגישה! מלא/י את הפרטים ונתאם
בוא/י נקבע פגישה! מלא/י את הפרטים ונתאם