מנהל עסקים ומשאבי אנוש – השילוב המנצח

מנהל עסקים ומשאבי אנוש – השילוב המנצח

כיום, אין מקום עבודה או עסק כלשהו, שאינו צריך מנהל מקצועי, שיודע לנהל ולסחוף אחריו את האנשים, להוביל ולמנף את העסק קדימה כמה שיותר, וכמובן שתוך כדי לנהל את כל העניינים הפיננסיים, הכלכליים, והשיווקיים שיעלו על הפרק. ולכן כשאדם יפנה ללימודים גבוהים, ורוח הניהול האנושי והכלכלי מפעמת בו, תואר ראשון במנהל עסקים ומשאבי אנוש יוכל להתאים לו מאוד. כמובן שלימודים אלו יכולים להתאים לכל אדם, הרוצה לרכוש ידע חשוב שיועיל לו בהמשך חייו, ולהרחיב את אופקיו ברמה האישית.

מהם המוסדות המוכרים בתחומים אלו?

 

אחד ממוסדות הלימוד המוכרים, ללימוד מקצוע זה, הוא המכללה האקדמית רמת גן. נוכל למצוא שם תואר ראשון דו חוגי בניהול ובמשאבי אנוש, המעניק לנו ידע נרחב על עולם ניהול העסקים, הן בפן השיווקי המעניין, והבנת התהליכים הפיננסיים שצריך לבצע על מנת לנהל עסק בצורה רווחית ונכונה, והן בפן ניהול האנשים על ידי התמחות במשאבי אנוש.

 

דו חוגי – קבלת ידע וכלים באופן מקיף

 

קיים גם מסלול הנשמע דומה, אך מכיל ידע נרחב יותר, והתמקצעות בנושאים אלו באופן עמוק ומועיל יותר בעתיד. מסלול זה הוא דו חוגי, גם בניהול  וגם במשאבי אנוש באופן שווה. בשונה ממסלול הלימודים המשלב התמחות, במסלול הדו חוגי, כל אחד מהחוגים בנוי מ60 נקודות זכות, כך שלומדים כל תחום באופן מקצועי יותר, בצורה המאפשרת לרדת לעומקם של הנושאים.

 

היתרון העיקרי במסלול הדו חוגי, הינו הידע שאתו נצא לאחר שנסיים בהצלחה את הלימודים. הידע המקצועי והלימודי שצברנו במהלך התואר, יעזור לנו מאוד, וייתן לנו יתרון ועדיפות, כשנרצה להתקבל לעבודה מסוימת, או כשנתמודד עם הדברים שעליהם למדנו בעולם האמיתי שבחוץ.

 

רואים את עצמכם עוסקים בעתיד בתחום משאבי אנוש או מנהלים חברה או ארגונים גדולים? מחפשים מסגרת לימודית מקצועית שתספק לכם את כל הכלים הנדרשים כדי שתוכלו, בתום תקופת הלימודים, להשתלב בתחום כהלכה? אם כן, המכללה האקדמית רמת גן היא הכתובת הנכונה לכם. לסקירת מסלולי הלימוד השונים המוצעים במכללה לחצו כאן, ולקבלת פרטים נוספים בטלפון, התקשרו ל –  2455*

מנהל עסקים ומשאבי אנוש – השילוב המנצח

צור קשר

לקבלת מידע נוסף אנא מלא/י פרטיך
בוא/י נקבע פגישה! מלא/י את הפרטים ונתאם
בוא/י נקבע פגישה! מלא/י את הפרטים ונתאם