הגשמת חלומות – לימודים לתואר ראשון למבוגרים

הגשמת חלומות – לימודים לתואר ראשון למבוגרים

הגיל הממוצע לתחילת לימודי תואר ראשון בישראל הוא בערך בין גילאי 22-24. כמובן שנתון זה אינו קבוע, ואפשר תמיד למצוא גם אדם שהתחיל בגיל 27, אך הרוב המוחלט, נוטה להישאר במסגרת הגיל הנ"ל. דבר זה יחסית מובן, מאחר ורוב האנשים מגיעים בגיל זה לצומת דרכים, בה הם מחליטים באיזו דרך הם מעוניינים ללכת, ולאחר החלטתם אינם מעוניינים לבזבז את זמנם לריק. השאלה הנובעת מכך היא, מה יעשו אותם אנשים, שלא חפצו בלימודי תואר בגילאים אלו, ודווקא כשהגיעו לגיל 30 ואף יותר מכך, רצו לפתע לנסות מזלם? בנוסף, לפעמים אחת מהסיבות לאי רצונם ללמוד בעבר, הייתה אי זכאותם לתעודת בגרות, שהיא רף קבלה בסיסי ללימודים גבוהים בכל מוסד בארץ, ומשום כך זנחו רעיון זה.

איך זה קורה?

 

על מנת לפתור בעיה זו, ולעזור לאותם אנשים, ישנו מסלול מיוחד של לימוד תואר ראשון למבוגרים במכללה האקדמית רמת גן. בני ה30+ הם אלו הזכאים להתקבל למסלול לימודי תואר ראשון למבוגרים גם אם אינם זכאים לתעודת בגרות מלימודיהם התיכוניים. במסלול זה, ישתתפו המועמדים בקורס מיוחד וייעודי, שיהווה תחליף עבורם על פי מתכונת לימודים מסודרת, לחסריהם הלימודיים בכל התחומים הנדרשים על מנת להתקבל למוסד הלימודים. לאחר שיסיימו את הקורס, יקבלו המועמדים תעודת סיום בציון מסיום, כשציון מעל 80 מזכה את בעל התעודה, בקבלה ישירה למוסד הלימודים, ומשם  ממשיכה הדרך לקבלת תואר ראשון למבוגרים אלו. קורסים אלו יועברו על ידי מיטב המרצים, בצורה מקצועית וברורה, המתאימה באופן מדויק לשכבת גיל זו, ובנוסף לא מעמיסה עליו יותר מדי, מאחר ולרוב, בגילאים אלו, המועמדים למסלול של לימודים לתואר ראשון למבוגרים יהיו בעלי משפחה ועבודה, ועל כן יתחשבו בהם כמה שרק אפשר.

 

חולמים להוציא תואר ראשון אך חוששים מפאת גילכם הבוגר ? מחפשים כתובת מקצועית ומנוסה שמציעה מסלולי לימודים לתואר ראשון המתאימים, בין היתר, גם למבוגרים? אם כן, המכללה האקדמית רמת גן היא הכתובת הנכונה לכם. לסקירת מסלולי הלימוד השונים המוצעים במכללה לחצו כאן, ולקבלת פרטים נוספים בטלפון, התקשרו ל – 2455*

הגשמת חלומות – לימודים לתואר ראשון למבוגרים

צור קשר

לקבלת מידע נוסף אנא מלא/י פרטיך
בוא/י נקבע פגישה! מלא/י את הפרטים ונתאם
בוא/י נקבע פגישה! מלא/י את הפרטים ונתאם