ענבל עובדיה, בוגרת התכנית לתואר שני בייעוץ חינוכי
"ליועצת יש תפקיד מפתח. זה תפקיד מלא בנתינה. מבחינתי להיות יועצת זה לעשות כל יום את מה שאני הכי אוהבת. אני ממליצה בחום ללמוד כאן בתכנית. היום אחרי שנתיים בתפקיד, אני יודעת שבחרתי נכון ושאני נמצאת במקום הנכון."

קרא עוד >>

מור מונינה, בוגרת התכנית לתואר שני בייעוץ חינוכי
"ייעוץ חינוכי בשבילי זו היכולת לשבת מול אדם שיש לו קושי מסוים ולעזור לו למצוא את התשובה האמיתית בעצמו. אני במקצועי גננת במשרד החינוך. הייתה לי אפשרות לקחת גם התמחות בהנחיית קבוצות, דבר שמאוד תרם לי לעמוד מול ההורים ולהסביר את עצמי בצורה ברורה יותר."

קרא עוד >>

היבא שימי, בוגרת התכנית לתואר שני בייעוץ חינוכי
כמעט שלוש שנים לאחר שסיימה את התואר השני בייעוץ חינוכי במכללה, שלחה היבא שימי את המכתב המרגש הזה בדוא"ל, לגב' יוספה כפרי, מרצה בתכנית לתואר שני בייעוץ חינוכי: "לפני שלוש שנים למדתי אצלך. אני זוכרת את ימי הפרקטיקום ואת הדרך שהנחלת, אותה אני מיישמת בעבודתי. אני יועצת זו השנה הרביעית, צומחת ולומדת ומאמינה שהשמיים הם הגבול. השנה קודמתי לתפקיד מאתגר, מדריכת לחץ וחירום במחוז הדרום. למרות הלחץ והאתגרים, אני מאוהבת בתפקידי ובחירתי בייעוץ הייתה הבחירה הנכונה. מורתי היקרה, שמחה לשתף אותך ולומר לך, שהתלמידה שלך גדלה". גם אנו נרגשים לפחות כמו היבא, להיווכח עד כמה המרצים שלנו מסמנים את הדרך להצלחה עבור הסטודנטים.


קרא עוד >>

צפה בוידאו