בוגרים מספרים - שני אשכנזי

שני אשכנזי - בוגרת התכנית לתואר ראשון בניהול מערכות מידע

במה את עוסקת היום? איך הלימודים הובילו אותך לשם?
כבר במהלך השנה הראשונה ללימודי התואר, התחלתי לעבוד כרפרנטית מערכות בביה"ח איכילוב. עם תום לימודיי, הרגשתי שיש בידיי מספיק כלים וידע שרכשתי במהלך הלימודים וניסיון מקצועי רב שצברתי במסגרת תפקידי, כך שיוכלו לקדם אותי לתפקיד משמעותי ומאתגר יותר. אין ספק שהלימודי ניהול מערכות מידע לתואר בתוספת הניסיון שצברתי כרפרנטית, עזרו לי להתקדם הלאה לתפקידי הבא. כיום אני משמשת כמנהלת פרויקט להקמת מערכות מידע רפואיות בביה"ח אסותא. במסגרת התפקיד, אני נדרשת בין היתר להתנהלות מול גורמים בכירים בארגון ולהבנה אסטרטגית רחבה.
איך הגעת לתחום? דווקא ללימודים האלה?
במסגרת השירות הצבאי, מילאתי את תפקיד מנהלת אבטחת המידע ביחידתי. במהלך השירות נחשפתי להמון תכנים מעולם מערכות המידע ולתחום אבטחת המידע בפרט. לאחר שחרורי, התחלתי לשקול מספר כיוונים אפשריים ללימודים ולאחר ביצוע בחינת פסיכומטרי ובירורים אודות מוסדות לימוד ותארים שונים, הבנתי שתחום הלימודים של מערכות מידע עשוי מאוד להתאים ולעניין אותי.
איזה קורס הכי אהבת?
נהניתי מאוד והרגשתי שספגתי המון ידע בקורס "ניהול והטמעת מערכות ERP בארגונים" בהנחייתו המצוינת של ד"ר אייל רוזן.
למה את הכי מתגעגעת בלימודים?
כמובן שלחברים. היה לי חשוב שהחברים לכיתה יהיו סטודנטים איכותיים ואכן כך היה – הכיתה כללה אנשים איכותיים מאוד, כשחלקם כבר עובדים בתעשייה בתפקידים בכירים. לצד מפגשים שכללו למידה למבחנים וביצוע עבודות, שמחנו ליצור גם מפגשים חברתיים מעבר לשעות הלמידה, שאנו דואגים לארגן גם היום. אני בטוחה שהחברויות שנוצרו ילוו אותנו לעוד שנים.
הטיפ שלך לסטודנטים:
שני טיפים חשובים מאוד בעיניי:
במהלך 3 שנות הלימוד, ישנן גם עליות וגם ירידות, חשוב בזמני משבר לא להרים ידיים ולהתייאש. ההשקעה לטווח הארוך הינה חשובה ביותר ושווה כל מאמץ כדי לקצור את הפירות בשלב מאוחר יותר. בנוסף, חשוב להיות פתוח ואסרטיבי במהלך הלימודים, לשתף את החברים והמרצים בשאלות ובדילמות, לא להשאיר סימני שאלה ודברים לא ברורים.

צור קשר

לקבלת מידע נוסף אנא מלא/י פרטיך
בוא/י נקבע פגישה! מלא/י את הפרטים ונתאם
בוא/י נקבע פגישה! מלא/י את הפרטים ונתאם