לימודי כלכלה וניהול

לימודי תואר בכלכלה וניהול עסקים

היום כבר לא מספיק להחזיק ביד תואר כללי במנהל עסקים, שוק העבודה העתידי מחייב ידע ושליטה במגוון תחומים. שילוב לימודי ניהול עם לימודי כלכלה במסגרת תואר דו-חוגי מקנים לכם את היתרון הנדרש להשתלבות בשוק העבודה כשאתם מצוידים בידע רב תחומי.

לימודי כלכלה וניהול עסקים לתואר ראשון מטרתם להכשיר כל סטודנט להתמזג במשק הישראלי ובכל העולם בתחום העסקי. בסיום הלימודים כל בוגר האקדמית ברמת גן שסיים לימודי כלכלה ומנהל עסקים, ידע לזהות בעיות ולערוך ניתוחים מקצועיים באמצעות כלים של מדידה וניתוח שדרושים עבור זה, וכך ידע לתת את המענה הנכון בכל תחום שיעסוק בו.

 

תהליך הלימודים                                                                                                 

במהלך לימודי כלכלה וניהול לתואר ראשון ילמד כל סטודנט מגוון שלם של נושאים בתחומים כמו: מיקרו/מאקרו בכלכלה, מימון, שיווק, מתמטיקה, מודלים במתמטיקה, יישומים בכלכלה, סטטיסטיקה, ביקוש והיצע בשוק, הקצאה של משאבים, מונופולים, מקסום רווחים, סיכונים בעסקים, דיני מיסים ועוד.

כל אחד שמחפש את דרכו בעולם הכלכלי-עסקי ימצא את ייעודו במסלולי כלכלה וניהול, מדובר בתואר דו חוגי שמעניק מידע רב שבאמצעותו כל סטודנט יוכל בעתיד לנתח מגוון של פעולות, התנהגויות ומנגנונים בתחום הכלכלה, לשלוט בכל תחומי המשק ובכל חברה עסקית כזו או אחרת. לצד לימודי הכלכלה ירכשו הסטודנטים ידע בעסקים שיסייע להם לעסוק במגוון תפקידים בכירים בשוק העבודה.

לצד לימודי הכלכלה, יתווספו גם לימודים של טכניקות ניהוליות ורכישה של יישומים חשובים שמתאימים לכל המציאות העסקית בישראל ובעולם. כמו כן, הסטודנטים ייחשפו למגוון של קורסים מאתגרים בניהול כמו, ניהול משא ומתן עסקי וקורס בתורת המשחקים וכד'.  

בשנים האחרונות כלכלת ישראל וכלכלת העולם עוברות שינוי רב, לימודי כלכלה וניהול יעניקו לכל אחד השכלה רב תחומית בתורות ניהול מודרניות מתקדמות. רוצים גם להשתלב בתחום לימוד כלכלה וניהול עסקים? אצלנו ב מכללה האקדמית רמת גן תוכלו להגשים את שאיפותיכם העסקיים ולרכוש מקצוע ריווחי ומבטיח.

לימודי כלכלה וניהול

צור קשר

לקבלת מידע נוסף אנא מלא/י פרטיך
בוא/י נקבע פגישה! מלא/י את הפרטים ונתאם
בוא/י נקבע פגישה! מלא/י את הפרטים ונתאם